Zboží

Značka

  Akční nabídka !

  

  prut SPRO Cresta Solith Method Feeder

  Solith je řada pro funkčnost, kvalitu a skvělý poměr ceny a výkonu. Tyto nové všestranné feederové pruty jsou dostupné od lehkých po extrémně těžké a pokrývají širokou škálu možností.   230169

  CRESTA

  1 850 Kč s DPH

  Koupit

  1 529 Kč bez DPH

  Solith obsahuje i 2 speciální Method Feeder pruty a 2 plavačkové pruty, a pokrývá tak celý sortiment který je v současnosti standartem. Pro každý prut jsou užita vhodná očka pro daný účel. Pozice sedla navijáku, délka korkové či EVA rukojeti, to vše je skvěle promyšleno. Každý Solith prut má 2 či 3 špičky, vhodné k němu. Všechny díly jsou tak kompaktní, jak je to jen možné, pro snazší transport, aniž by byla ovlivněna výkonnost prutu.

  Solith Light Feeder
  Feederový rybolov z kratších vzdáleností získává na oblibě. Malé kanály a městské revíry celkově zajišťují slušné zarybnění všemi rybami. Osvědčenou technikou rybolovu tam je rybolov s krmítky. Solith Light Feeder pruty mají jemnou a měkkou akci pro kontrolu nahazování, a dostatečně tuhý blank ke zdolávání největších a nejsilnějších ryb. Tyto vlastnosti jsou skvělé pro coarse a kaprový rybolov na kanálech, rybnících a soukromých revírech.

  Solith Method Feeder
  Cresta tyto skvělé nové pruty vyvinula speciálně pro oblíbený Method Feeder rybolov. Parabolická akce ve spojení s dostatkem síly pro kontrolu velkých ryb. Skvělý prut na soukromé revíry, rybníky a na kanály. Skvělý i v kombinaci s ocelovými a plastovými krmítky.

  Solith Power Float
  Stalking je pro mnoho rybářů nejvíce vzrušujícím způsobem rybolovu se splávkem na hladině. Tato aktivní technika vyžaduje speciální prut. S novým Cresta Solith Power Float jsou možnosti nekonečné. Parma či kapr nejsou výzvou pro tento silný parabolický prut. Může být použit i na pellet waggler techniku.

  kodmodeldélkatransp.d.hmotn.zátěždíly
  230 168Solith Method Feeder330 cm142 cm194 g60 g2 + 2

   


   

   Košík  

   Žádné zboží

   Poštovné 0 Kč
   Celkem 0 Kč

   K pokladně