Zboží

Značka

  Akční nabídka !

  

  Zakrmovací raketa SPOMB

  Revolučně řešená vnadící raketa  připravená k okamžitému použití. Otevření rakety je velmi jednoduché a provádí se pomocí knoflíku na špici rakety.  Raketu skladujte vždy zajištěnou gumiočkou !

  barva  

  • bílá 
  • černá
   
   

  velikost

  •  malá
  • střední
  • velká
  0 Kč s DPH

  Koupit

  0 Kč bez DPH

  Proč použít tuto revoluční raketu:

  Neskutečná vzdálenost – aerodynamický potenciál této rakety je skutečně jedinečný. Díky svému speciální „kapkovitému“ tvaru má během letu vzduchem minimální odpor. Nejdelší oficiálně změřený hod s raketou SPOMB činí úctihodných 173 metrů!!!

  Okamžité zakrmení – v momentě kdy se takto rakety dostane do kontaktu s hladinou se tělo plně otevře a dojde k přesnému zakrmení .

  Rychlý a bezproblémový návrat – reketa plave okamžitě po svém otevření a s minimálním odporem klouže po hladině zpět. Nedochází tedy k jejímu přetáčení a následnému kroucení vlasce a to ani při velmi silném větru.

  Žádná ztráta krmení - jakmile se raketa naplní a uzavře není možné, aby se návnada dostala ven až do okamžiku kontaktu s vodní hladinou a otevření rakety. Rakety s dírami či otevřeným koncem toto zaručeně neumožňují.

  Jakékoliv krmení – cokoliv co se vejde do rakety může být použito včetně pelet, boilies, konopí, kukuřice, method mixů, chleba, červů, žížal , krmítkových směsí…

  Instruktážní video k tomuto produktu můžete shlédnout po kliknutí na odkaz.

  http://www.youtube.com/watch?v=7zOo4LSkKTM 

    

    Košík  

    Žádné zboží

    Poštovné 0 Kč
    Celkem 0 Kč

    K pokladně