Zboží

Značka

  

  prut WFT NEVER CRACK FJORDSPIN 210

  Jedna z nejprodávanějších sérií prutů v novém žluto-černém provedení!

   Nové detaily, menší průměry blanků, díky většímu počtu vyráběných prutů i NIŽŠÍ CENA.

  200,002

  WFT

  1 790 Kč s DPH
  1 479 Kč bez DPH

  Nyní s oddělávací koncovkou a podpěkou pod loket COMFORT BUTT na rukojeti, která při lovu na hloubkách výrazně šetří vynakládanou energii. COMFORT BUTT zajišťuje i přes krátkou vzdálenost mezi držákem navijáku a křížovou koncovkou pod paží pohodlnou manipulaci s prutem jednou rukou. Po záseku ho lze bleskově vytáhnout a křížovou koncovku nasunout do bojového pásu. V plastu zalité lanko a karabina k poutku ukalhot zamezí jeho případné ztrátě.

  POZOR - podpěrka pod loket NESLOUŽÍ JAKO KLASICKÝ DRŽÁK, NESLOUŽÍ PRO ZDOLÁVÁNÍ RYB. V případě tahu a vynakládané síly může dojít k poškození.

  Osazení většími, ale těsně za sebou jsoucími očky umožňuje použití jak smekacího navijáku, tak i multiplikátoru. Robustní, ale citlivá špice dovoluje využití jak při rybolovu na hloubkách, tak i zároveň pro troling. Stabilní titanový šroubovací držák navijáku udrží s absolutní jistotou i ty největší navijáky. Rafinované dělení na gumové rukojeti MOOS zajišťuje fantastickou akci bez přerušení a umožňuje každému nalezení vhodného místa pro uchopení. Rukojeť je zakončena křížovou koncovkou i pro nasazení na bojový pás.

  kodmodeldélkatran.délkavrhací zátěžhmotnostdílů
  200002WFT NeverCrank FiordSpin210cm112cm200-600g540g2

    Akční nabídka !