Zboží

Značka

  Akční nabídka !

  

  naviják RYOBI NCRT SLAM 6500 feeder

  RYOBI NCRT SLAM 6500 feeder je vynikající  naviják především pro feeder.

  100,105

  RYOBI

  3 190 Kč s DPH

  Koupit

  2 636 Kč bez DPH

  Specialní zdvih cívky  zajistí především při použití tenkých pletených šňůr rovnoměrného navíjení a odmotávání šňůry. Díky tomu snadněji docílíte dalekých hodů.Je to další z kvalitních navijáků vyráběných v RYOBI s využitím nejnovější  know how  používaných při výrobě navijáků. NCRT je označení pro zcela nový revoluční  materiál, složený z čistých uhlíkových vláken integrovaných do polymerového základu.  Výsledkem jsou dosažení velmi nízké hmotnosti, která je oproti použití hliníku nebo materiálu ABS cca o 20% nižší  a nejvyšší pevnosti materiálu. Materiál  NCRT  nabízí mnohem více: je extremě robustní, pevný a zcela odolný proti korozi a působení UV záření. Vysoká pevnost a stabilita celého těla umožnila přesné uložení převodů s minimální tolerancí a zajistila tím i lehký a hlavně tichý chod. Naviják SLAM je vybaven novým systémem  Spring Load  Anti Rever  / SLAR /pro uvolnění pojistky zpětného chodu páčkou s pérovým jištěním ovládané palcem, která se sama vrací do původní polohy.

  Součástí navijáku je i osvědčená uhlíková brzda RYOBI a vysoce stabilní osa cívky z titanu, která celkovou hmotnost dále snížila.

  Vybavení:6 kuličkových a 1 válečkové ložisko z pravé oceli, tělo a rotor z materiálu NCRT, cívka a klika z hliníku,  osa cívky z titanu, nekonečná zarážka  zpětného chodu, systém navíjení  RYOBI ROTARY FLAT, zesílený překlapěč

  kodnázevložiskapřevodkapacita
  100105Slam NCRT 6500 feeder65 : 1200m / 0,20mm

   Akční nabídka !

   

   Košík  

   Žádné zboží

   Poštovné 0 Kč
   Celkem 0 Kč

   K pokladně