Zboží

Značka

  Akční nabídka !

  

  boilies BOSS 2 - jahoda 200g

  Boss2 jako základní produktová řada boilies je zároveň nejprodávanější. 

  Mezi důležité informace jistě patří skutečnost, že se Boss2 dělá na dvou podobných směsích. Carp nectar, Jahoda a Citron jsou na směsi téměř bez účasti masových složek,.  Cherry-Super Crab, Chobotnice, Oliheň, Ryba - Banán, Skopex - Ananas obsahují 30 % masových složek a jsou tedy klasicky tvrdě masovými boiliesy.

  Carp Servis Václavík

  65 Kč s DPH

  Koupit

  57 Kč bez DPH

   Boilies Boss2 patří mezi takzvané rozpustné boilies. Boss2 je tvořeno poměrně hrubou strukturou rybích mouček, tepelně upravených ptačích zobů, mléčných bílkovin a mnoha dalších atraktorů, koření, ochucovadel a pachových silic. Tato perfektně propracovaná kombinace přísad zaručuje nastavení fyzikálních vlastností tohoto boilies tak, aby se po vhození do vody chovalo velice aktivně. To je důležité pro rychlé přilákáni kaprů.                                                            

   V praxi to funguje takto: Boss2 po vhození do vody začne téměř okamžitě uvolňovat charakteristické potravní signály. Ty jsou patrné především ze zabarvení vody. Po cca 1 hodině začne pozvolna měknout a povrch boilies začne uvolňovat drobounké částečky boilies do prostoru. Tento proces ještě umocní skutečnost, že první ryba, která boilies objeví, svým pohybem začne vytvářet ve vodě proud, který na nezbytně nutnou dobu urychlí uvolňování částic z povrchu boilies a ryby tak vyburcuje k neovladatelné touze toto boilies pozřít. A to je to kouzlo. Zdá se to být velice jednoduché a prosté, ovšem dokonalost nastavení všech poměrů v tomto boilies trvalo několik let.

  kod příchuťvelikostbalení
    600 034    boilies BOSS 2      jahoda  16  200 g  
  600 034boilies BOSS 2  jahoda20200 g

   

   

   Akční nabídka !

   

   Košík  

   Žádné zboží

   Poštovné 0 Kč
   Celkem 0 Kč

   K pokladně