Zboží

Značka

  Akční nabídka !

  

  BERKLEY NANOFIL

  BERKLEY NANOFIL TM představuje novou generaci rybářských vlasců. Vlasec s ultra tenkým průměrem, vysokou pevností, strukturou z pogelovaného Polyetylénu umožní každému rybáři nahazovat až o 35% dál, než s ostatními vlasci!

  Berkley, světový lídr ve vývoji a výrobě moderních rybářských vlasců představuje novou generaci vlasců NanoFilTM. 7 roků výzkumu a vývoje potřebných k uvedení tohoto bezkonkurenčního vlasce na trh. Výsledkem jsou vlasce s ultra tenkým průměrem a vysokou nosností.

  NanoFilTM spojuje výhody sňůr s vysokou nosností monofilových vlasců. Absolutně jemný Nano vlasec s nulovou průtažností. Extrémní nosnost při neuvěřitelně tenkých průměrech. Hladkost povrchu a struktura vlasce zaručuje pohodlné nahazování do velkých vzdáleností a zároveň vysokou odolnost vůči oděru. NanoFilTM je vynikající výhradně při lovu dravců, kaprů a bílých ryb ve sladké vodě. Jeho struktura umožňuje použití i ve slané vodě. Menší odpor vody! Delší hody! To je Vaše výhoda. Více záběrů! Více úlovků! Více úspěchů!

  Berkley Nano vlasec byl na výstavě EFTTEX v Amsterdamu vyhlášen za nejlepší inovaci v oblasti vlasů roku 2011.

  Nepotřebujete šňůru, ani monofil, ale novou generaci Nano vlasců. NanoFilTM vyrobený z pogelovaného Polyetylénu. Molekulární spojení stovek nanovláken Dyneema® formuje jedno jediné Nano vlákno. Dyneema®, světově nejpoužívanější materiál při výrobě rybářských šňůr zabezpečuje Nano vlasci pevnost pletené šňůry a hladký povrch monofilu.

  523130

  Berkley

  3 Kč s DPH

  Koupit

  2 Kč bez DPH

  Minimální průměr

  • Maximální nosnost
  • Delší a přesnější hody.
  • Žádný paměťový efekt.
  • Vysoká citlivost díky nulové průtažnosti.
  • Potvrzené továrenskými testy, s 30 různými vlasci, za stejných podmínek.

   

  Nutné používat výrobcem doporučené uzly !


   

   

   

   

   

  průměrnosnostbarvacena za 1m 
  0,08 mm4,01 kgbílá2,70 Kčzůstatek 93 m 
  0,12 mm6,93  kgbílá + zelená2,70 Kč 


    

    Košík  

    Žádné zboží

    Poštovné 0 Kč
    Celkem 0 Kč

    K pokladně